Pośrednictwo pracy dla personelu medycznego

 

 

 

Dla kandydatów i przedsiębiorców:

oto Wasza szansa!

 

Z uwagi na zauważalny brak wykwalifikowanego personelu medycznego w Niemczech, za cel obraliśmy sobie pośrednictwo pracy w sektorze medycznym dla wykwalifikowanych pracowników z całej Europy.

easyjobMed zajmuje się pośrednictwem pracy dla pracowników z sektora medycznego, głównie  z Hiszpanii oraz z Polski, oferując im pracę w klinikach, placówkach opieki, a także w prywatnych firmach, zajmujących się pielęgnacją i opieką na terenie północnych Niemiec, Hamburga, w Badenii-Wirtembergii oraz w zagłębiu Ruhry.

Przy pomocy starannie rozbudowanej sieci przedsiębiorstw, szkół językowych na terenie całej Europy oraz partnerów kooperacyjnych w Hiszpanii, w Polsce i w Niemczech pragniemy pokryć zapotrzebowanie niemieckiego rynku pracy przy pomocy wykwalifikowanego personelu medycznego z Europy!

Pośredniczymy w nawiązywaniu indywidualnych kontaktów pomiędzy placówkami ochrony zdrowia a personelem medycznym.

 

Nasz zespół składa się z doświadczonych usługodawców, a celem naszym jest uzupełnienie braku wykwalifikowanego personelu medycznego w Niemczech przy pomocy solidnie wykwalifikowanych pracowników, poszukujących pracy. easyjobMed cechuje się dużym doświadczeniem oraz kompetencją w tej dziedzinie, a naszym celem jest stworzenie przejrzystych warunków, sprzyjających wydajnej pracy, a tym samym pomoc dla pracowników i pracodawców w osiągnięciu wspólnego celu, ku obpólnemu zadowoleniu.

 

Ponieważ sytuacja na niemieckim rynku pracy, a w szczególności w sektorze medycznym, staje się coraz trudniejsza, zatem wyspecjalizowaliśmy się w międzynarodowym pośrednictwie ambitnych, wykwalifikowanych pracowników.

W celu zapewnienia profesjonalnego  pośrednictwa dla pracowników na odpowiednie miejsca pracy, rekrutujemy regularnie fachowy personel i zajmujemy się całym procesem, związanym z zatrudnieniem. easyjobMed, korzystając ze swego bogatego doświadczenia, pomaga kandydatom podczas tej procedury, przedstawiając im liczne propozycje integracyjne i oferując ogólną pomoc, mającą na celu skuteczne pośrednictwo pracy.
Mobilność zawodowa ambitnych wykwalifikowanych pracowników z całej Europy prowadzi do otwarcia wielu nowych perspektyw dla osób poszukujących pracy i dla przedsiębiorstw.

.

 

W charakterze pośrednika pracy cenimy sobie stabilne, dobre stosunki z naszymi Klientami i partnerami!

 

Skorzystajcie z naszych kontaktów i z naszej wiedzy!