O nas

easyjobMed

Pośrednictwo pracy dla personelu medycznego

 

Nasze ambicje:

Postrzegamy się jako usługodawca o rodzinnym charakterze i wiedzy fachowej, specyficznej dla branży. Nawiązując ścisły kontakt z naszymi kandydatami, tworzymy wspólne koncepcje personalne.

 

 

Jako pośrednik pracy kładziemy nacisk na fachową kompetencję europejskich fachowców z sektora medycznego, pochodzących głównie z Polski i z Hiszpanii.  Dążymy do docelowego pośrednictwa wykwalifikowanych pracowników, uwzględniając ich potencjały, tak niezbędne na naszym niemieckim rynku pracy.

 

Nasze usługi obejmują wyszukiwanie odpowiednich kandydatów na wolne miejsca w służbie zdrowia. Będąc w posiadaniu szczegółowej wiedzy na temat rynku pracy zdecydowaliśmy się na rekrutowanie wykwalifikowanych pracowników przy pomocy naszej krajowej i międzynarodowej sieci pomocników oraz na korzystanie z miejscowych kompetencji. W centrum naszej uwagi znajdują się wykwalifikowani pracownicy z Polski i Hiszpanii z uwagi na ich doskonałe wykształcenie zawodowe.

 

 

 

Nasze kwalifikacje:

Bazując na wieloletnim doświadczeniu w zakresie doradztwa personalnego oraz na dobrej orientacji w całej służbie zdrowia, możemy polegać na naszych wielostronnych kompetencjach!

W celu zapewnienia wysokiej jakości  usług, pracujemy z ogromnym zapałem, zawsze mając na uwadze całokształt instniejących  możliwości. Cały nasz zespół wyznaje filozofię naszej firmy, czyli osiągnięcie harmonijnych relacji, wynikających ze strategicznego i międzyludzkiego połączenia się  pracodawców z kandydatami.

 

W dziale Coachingu oraz doradztwa dla przedsiębiorstw zatrudniamy bardzo zaangażowanego menedżera d/s personalnych oraz ekonomistę z długoletnim doświadczeniem, natomiast w dziale administracyjnym pracowników z wykształceniem handlowym. W skali krajowej i międzynarodowej współpracujemy z wybranymi partnerami.

Duże korzyści czerpiemy także ze współpracy z uprofilowanymi prakycznie znawcami służby zdrowia. Zawsze stawiamy na wspólną pracę z silnymi partnerami.