Filozofia przedsiębiorstwa

 

 

Zapotrzebowanie na fachowy personel w branży medycznej w Niemczech daje się odczuć niemalże codziennie. Istnieje duże zapotrzebowanie na dobrze wykształcony medyczny fachowy personel, gdyż brak pracowników w tej właśnie dziedzinie będzie się zaostrzał z roku na rok przez conajmniej następne 25 lat. Poszukiwania kandydatów, prowadzone przez nas poza granicami i wspomagane przez sieć partnerów w Hiszpanii i w Polsce, umożliwiają nam sprawne i docelowe osiągnięcie rozwiązań.

W charakterze pośredników dla wykształconego personelu medycznego, pomagamy młodym ludziom o dużym potencjale, w osiągnięciu pozycji zawodowej, pozwalającej na wykazanie się posiadanymi umiejętnościami oraz na poszerzanie tychże, a przedsiębiorstwom pomagamy w pozyskaniu znakomitych pracowników na wolne miejsca pracy. Z naszego punktu widzenia, otwierające się tym samym obiecujące perspektywy idą z duchem czasu. Naszym celem jest aktywne osiągnięcie optymalnego wyniku poprzez połączenie różnorodnych wartości.

 

Wspólnie kroczymy drogą do sukcesu

 

Nasze usługi w zakresie pośrednictwa pracy obejmują głównie fachowy personel medyczny z Polski i Hiszpanii, który, z uwagi na dobre akademickie wykształcenie, zatrudniany jest w prywatnych firmach zajmujących się opieką i pielęgnacją, placówkach opieki, szpitalach państwowych, klinikach prywtanych, uniklinikach oraz klinikach prywatnych i dziennych.

Sprawowanie odpowiedniej pieczy nad naszymi klientami i kandydatami oznacza dla nas indywidualne działania oraz trwałe wsparcie, na przykład w procesie intergracji

.

Miejsce pracy, znalezione za naszym pośrednictwem, ma być podstawą do rozwoju długotrwałej, pozytywnej więzi, rozwijającej się ku obopólnemu zadowoleniu stron.